Ubezpieczenie GAP przyjęło się na rynku. Można je kupić zarówno dla aut w leasingu, jak i kupionych za gotówkę czy w kredycie. W jakim czasie od zakupu można je nabyć?

Czym jest GAP i jakie są podstawowe warianty opisaliśmy tutaj: Ubezpieczenie gap w leasingu: co to jest i czy warto?

GAP Fakturowy

Oferujemy GAP fakturowy (RTI) do 120 dni od daty z faktury zakupu. Forma zakupu jest dowolna (leasing, kredyt, gotówka).

Jeśli bierzesz auto w leasing niektórzy leasingodawcy zaoferują tańszy leasing, jeśli skorzystasz z ich GAPa (oferta wiązana). Wtedy musisz podjąć decyzję przed podpisaniem umowy leasingu. Do mistrzostwa opanowały to leasingi fabryczne dilerów – oferują bardzo tani leasing z bardzo drogim GAPem. Ale nie trzeba się na to zgadzać.

U nas otrzymasz leasing na tym samym poziomie co u dilera albo minimalnie droższy. Natomiast na GAPie znacznie zaoszczędzisz i możesz go wykupic po uruchomieniu leasingu. Bardzo często nasz GAP jest 2x tańszy od dilerskiego, ponadto może trwać 4 czy 5 lat (dilerski zwykle do 3 lat).

GAP Casco

GAP Casco pokrywa różnicę między wypłatą z ubezpieczenia OC/AC (dla szkód całkowitych powiększoną o wartość wraku), a sumą ubezpieczenia z polisy AC ważnej na moment zawarcia ubezpieczenia.

Możesz go zakupić do 30 dni od zawarcia polisy AC.

GAP Mini – możesz go wykupić w dowolnym momencie.

Oferta ubezpieczenia GAP

Poprzedni post

Leasing używanej koparki – co trzeba wiedzieć?

Następny post

Leasing w czasach koronowirusa