Kiedy można kupic GAP? Ubezpieczenie to przyjęło się na rynku. Można je zakupić zarówno dla samochodów w leasingu, jak i kupionych za gotówkę czy w kredycie. W jakim czasie od zakupu można je nabyć?

kiedy można kupić ubezpieczenie gap

Czym jest GAP i jakie są podstawowe warianty tego ubezpieczenia opisaliśmy w tekście: Ubezpieczenie gap w leasingu: co to jest i czy warto?

Kiedy można kupić GAP Fakturowy

Oferujemy GAP fakturowy (RTI) do 120 dni od daty z faktury zakupu.

Będąc czytelnikiem naszego bloga otrzymujesz 5% rabatu od standardowej ceny ubezpieczenia GAP. Wystarczy kliknąć:

kupuje gap

Forma zakupu jest dowolna (leasing operacyjny, leasing finansowy, najem długoterminowy, pożyczka leasingowa, kredyt samochodowy lub gotówka).

Jeśli bierzesz auto w leasing niektórzy leasingodawcy zaoferują tańszy leasing, jeśli skorzystasz z ich GAPa (oferta wiązana). Wtedy musisz podjąć decyzję przed podpisaniem umowy leasingu. Do mistrzostwa opanowały to leasingi fabryczne dilerów – oferują bardzo tani leasing z bardzo drogim GAPem. Ale nie trzeba się na to zgadzać.

Im droższy samochód, tym większe różnice i możliwe oszczędności. Np. biorąc w leasing BMW za 250 tys. zł za GAP fakturowy możesz płacić w przedziale między 100 a 300 zł miesięcznie.

U nas otrzymasz leasing na tym samym poziomie co u dilera albo minimalnie droższy. Natomiast na GAPie znacznie zaoszczędzisz i możesz go wykupic po uruchomieniu leasingu. Bardzo często nasz GAP jest 2x tańszy od dilerskiego, ponadto może trwać 4 czy 5 lat (dilerski zwykle do 3 lat).

Kiedy można kupić GAP Casco

GAP Casco pokrywa różnicę między wypłatą z ubezpieczenia OC/AC (dla szkód całkowitych powiększoną o wartość wraku), a sumą ubezpieczenia z polisy AC ważnej na moment zawarcia ubezpieczenia.

Możesz go zakupić do 30 dni od zawarcia polisy AC.

GAP Mini z maksymalną kwota odszkodowania 50 000 zł możesz go wykupić w dowolnym momencie.

.

Oferta Leason

Sprawdź naszą ofertę:

kupuje gap

.

Wpisy powiązane tematycznie:

Leasing samochodów premium

Jak korzystnie wykupić samochód z leasingu?

Leasing w działalności jednoosobowej

3 sposoby na tani leasing

    5/5 - (7 votes)

    Poprzedni post

    Leasing używanej koparki – co trzeba wiedzieć?

    Następny post

    Leasing w czasach koronowirusa