Kiedy można kupic GAP? Ubezpieczenie to przyjęło się na rynku. Można je zakupić zarówno dla samochodów w leasingu, jak i kupionych za gotówkę czy w kredycie. W jakim czasie od zakupu można je nabyć?

kiedy można kupić ubezpieczenie gap

Czym jest GAP i jakie są podstawowe warianty tego ubezpieczenia opisaliśmy w tekście: Ubezpieczenie gap w leasingu: co to jest i czy warto?

1

Kiedy można kupić GAP Fakturowy

Oferujemy GAP fakturowy (RTI) do 120 dni od daty z faktury zakupu.

Będąc czytelnikiem naszego bloga otrzymujesz 5% rabatu od standardowej ceny ubezpieczenia GAP. Wystarczy kliknąć:

kupuje gap

Powyższy link jest linkiem afiliacyjnym. Nie namawiam Cię do korzystania z usługi, która nie jest Ci potrzebna. Jeżeli jednak uznasz, że ta forma finansowania ma sens i zechcesz skorzystać z oferty leasingu za pośrednictwem naszego bloga, będę Ci bardzo wdzięczny. Dla Ciebie to jedno kliknięcie, dla nas szansa na pozyskanie środków na dalszy rozwój bloga. Dlatego serdecznie dziękuję jeśli uznasz, że warto to zrobić.

Forma zakupu jest dowolna (leasing operacyjny, leasing finansowy, najem długoterminowy, pożyczka leasingowa, kredyt samochodowy lub gotówka).

Jeśli bierzesz auto w leasing niektórzy leasingodawcy zaoferują tańszy leasing, jeśli skorzystasz z ich GAPa (oferta wiązana). Wtedy musisz podjąć decyzję przed podpisaniem umowy leasingu. Do mistrzostwa opanowały to leasingi fabryczne dilerów – oferują bardzo tani leasing z bardzo drogim GAPem. Ale nie trzeba się na to zgadzać.

Im droższy samochód, tym większe różnice i możliwe oszczędności. Np. biorąc w leasing BMW za 250 tys. zł za GAP fakturowy możesz płacić w przedziale między 100 a 300 zł miesięcznie.

U nas otrzymasz leasing na tym samym poziomie co u dilera albo minimalnie droższy. Natomiast na GAPie znacznie zaoszczędzisz i możesz go wykupic po uruchomieniu leasingu. Bardzo często nasz GAP jest 2x tańszy od dilerskiego, ponadto może trwać 4 czy 5 lat (dilerski zwykle do 3 lat).

1

Kiedy można kupić GAP Casco

GAP Casco pokrywa różnicę między wypłatą z ubezpieczenia OC/AC (dla szkód całkowitych powiększoną o wartość wraku), a sumą ubezpieczenia z polisy AC ważnej na moment zawarcia ubezpieczenia.

Możesz go zakupić do 30 dni od zawarcia polisy AC.

GAP Mini z maksymalną kwota odszkodowania 50 000 zł możesz go wykupić w dowolnym momencie.

.

Oferta Leason

Sprawdź naszą ofertę:

kupuje gap

.

Wpisy powiązane tematycznie:

Leasing samochodów premium

Jak korzystnie wykupić samochód z leasingu?

Leasing w działalności jednoosobowej

3 sposoby na tani leasing

    5/5 - (7 votes)

    Poprzedni post

    Leasing używanej koparki – co trzeba wiedzieć?

    Następny post

    Leasing w czasach koronowirusa