Kariera

DOŁĄCZ DO NAS

10 WARTOŚCI KULTURY LEASON

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi wartościami i jeśli są one zgodne z Twoimi – aplikowania.

  1. ZAWSZE DZIAŁAMY UCZCIWIE I ETYCZNIE.

Takich działań oczekujemy od naszych pracowników. Postępujemy fair w stosunku do naszych klientów, partnerów i siebie nawzajem. Nie tolerujemy kłamstwa i nieuczciwości. Rzetelnie informujemy o możliwościach.

  1. CIĄGŁY ROZWÓJ I SAMODOSKONALENIE SĄ DLA NAS WAŻNE.

Praca w naszej firmie pozwala na przyswojenie i rozwój wielu umiejętności. Mimo to szukamy osób, które chcą się rozwijać i udoskonalać swoje kompetencje, w tym również w czasie wolnym. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach praca w podstawowym wymiarze godzin zapewnia przetrwanie, a praca nad sobą po godzinach zapewnia sukces. Dlatego zachęcamy do czytania rozwijających książek, prasy branżowej, udziału w szkoleniach – ogólnie nastawienia na trwały rozwój i doskonalenie siebie.

  1. JESTEŚMY SKUTECZNI, BO POTRZEBY KLIENTÓW SĄ DLA NAS PRIORYTETEM.

Kluczem do dostarczenia klientom właściwych rozwiązań jest dobra analiza ich sytuacji i uwzględnienie ich faktycznych potrzeb. Następnie dopasowujemy do tego zadania właściwą firmę leasingową. Wypracowaną przez lata metodologią pracy dzielimy się z naszymi pracownikami.

  1. REAGUJEMY SZYBKO I LICZĄ SIE DLA NAS EFEKTY.

Na zdecydowaną większość zapytań klientów odpowiadamy w ciągu 2 godzin. Ponad 80% złożonych przez nas wniosków kończy się przyznaniem leasingu klientowi. Biorąc pod uwagę, że znacznej części naszych klientów odmówiono udzielenia leasingu, zanim trafili do nas, jest to bardzo dobry wynik. Chcemy ten standard co najmniej utrzymywać a w przyszłości jeszcze poprawić.

  1. WAŻNE JEST DLA NAS ZAUFANIE I LOJALNOŚĆ.

Mówimy sobie per „ty”. Każdy członek zespołu ma u nas dużą swobodę w zakresie doboru metod i czasu pracy. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której na każdym kroku musimy kogoś kontrolować. Jednocześnie traktujemy się jak dorośli i jeśli się na coś umawiamy to oczekujemy efektu. Cenimy samodzielność, ale jeśli zajdzie potrzeba możesz liczyć na wsparcie zespołu. Pracujemy zdalnie.

  1. LUBIMY POMAGAĆ NASZYM KLIENTOM.

Służymy naszym klientom wiedzą, radą i wsparciem w całym procesie organizowania finansowania. Dlatego też postrzegamy się jako doradcy a nie jako sprzedawcy. Chęć pomocy jest dla nas czymś naturalnym, czerpiemy z tego dużo satysfakcji.

  1. CENIMY ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ.

Dla nas praca jest ważną częścią życia i lubimy to co robimy. Kiedy jesteśmy w pracy – pracujemy. Od członków zespołu oczekujemy zaangażowania i umiejętności samodzielnego organizowania czasu pracy, zwłaszcza, że jest to praca w 100% zdalna.

  1. KLIENT MOŻE LICZYĆ NA FACHOWĄ PORADĘ LEASINGOWĄ I PODATKOWĄ.

Nasi doradcy posiadają ponadprzeciętną wiedzę z zakresu leasingu oraz jego wpływu na sytuację podatkową klienta. Klienci chętnie korzystają z tej wiedzy bo jest dla nich wartościowa. Przykładamy dużą wagę do procesu wdrożenia nowego pracownika do firmy a jednym z elementów wdrożenia jest przyswojenie wiedzy z ww. zakresu.

  1. ROZUMIEMY, ŻE KAŻDY JEST CZŁOWIEKIEM I KAŻDY MA PRYWATNE ŻYCIE I SZANUJEMY TO.

Jesteśmy zwolennikami zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym.  Praca jest ważna ale inne aspekty życia również i szanujemy to. Czas pracy jest elastyczny – jeśli lubisz wcześnie zaczynać i kończyć to nie mamy nic przeciwko. W oparciu o umowę B2B rozliczamy się z fektów, a nie czasu pracy.

  1. NASZYCH KLIENTÓW, DOSTAWCÓW I PRACOWNIKÓW TRAKTUJEMY PO PARTNERSKU I CHCEMY BYĆ TAK TRAKTOWANI.

Zwracamy się do siebie z szacunkiem i poszanowaniem godności. Staramy sie budować atmosferę życzliwości  i wzajemnego wsparcia. Ustalamy jasne zasady współpracy i się ich trzymamy. Informujemy kontrahentów i współpracowników o możliwościach, jakie daje współpraca z nami, czego mogą oczekiwać a na co liczyć nie mogą.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

DORADCA DS. LEASINGU

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy ds. Leasingu. Kandydat musi być osobą samodzielną i mieć doświadczenie w branży leasingowej. Współpraca b2b w oparciu o działalność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@leason.pl, lub poprzez formularz kontaktowy z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Jak wygląda praca doradcy leasingowego

Jeżeli oferta pracy dla Ciebie nie została przez nas wyszczególniona a uważasz, że spełniłbyś się w naszej firmie, również skontaktuj się z nami. Napisz kilka zdań o swoim pomyśle na siebie, i jak chcesz z nami współpracować.