O Nas

Misją firmy Leason jest skuteczna pomoc przedsiębiorcom w uzyskaniu szybkiego leasingu dopasowanego do ich sytuacji i możliwości.

Część przedsiębiorców ma problem z uzyskaniem finansowania: uzyskują decyzje odmowną albo na niekorzystnych warunkach. My to zmieniamy: przychodząc do nas dostajesz finansowanie na warunkach, których oczekujesz, a nie na takich, jakie narzuca Ci firma leasingowa.

Dlaczego my?

Spłatę rat leasingu możemy dostosować do Twoich możliwości finansowych
Możemy zorganizować leasing przy niskim wkładzie własnym lub w określonych przypadkach bez wkładu własnego.
Możemy sfinansować również samochody 7-letnie, maszyny 10-letnie i starsze.
Możesz u nas skorzystać z uproszczonych procedur przyznania leasingu bez zaświadczeń o zarobkach i zaświadczeń o niezaleganiu.
Mamy w ofercie leasing bez sprawdzania historii kredytowej w BIK w rynkowej cenie.
Dla maszyn sprzedawanych w euro negocjujemy lepsze kursy przeliczeń z euro na złotówki, dzięki czemu zaoszczędzicie 1 ratę leasingową na samym przewalutowaniu.
Możemy zaproponować leasing z jednorazowym odliczeniem podatku VAT i możliwością jednorazowej amortyzacji maszyny – tak jak przy zakupie za gotówkę.

Jak działamy?

Zapytanie do Leason

Analiza sytuacji klienta i doradztwo

Selekcja leasingodawców

Wybór najlepszej oferty

Złożenie wniosku leasingowego

Podpisanie umowy

Odbiór przedmiotu leasingu

Damy Ci leasing dopasowany do Twojej sytuacji

Nasze wartości

1. Lubimy pomagać naszym klientom.

2. Zawsze działamy uczciwie i etycznie.

3. Ważne jest dla nas zaufanie i lojalność.

4. Jesteśmy skuteczni, bo potrzeby klientów są dla nas priorytetem.

5. Reagujemy szybko i liczą sie dla nas efekty.

6. Klient może liczyć na fachową poradę leasingową i podatkową.

7. Naszych klientów, dostawców i pracowników traktujemy po partnersku i chcemy być tak traktowani.

Nasz zespół

Leason - Mikołaj Łagowski
+48 508 747 525
mikolaj.lagowski@leason.pl
Kraków

Mikołaj Łagowski

Właściciel

Odpowiadam za rozwój strategiczny firmy. Specjalizuję się w leasingach maszyn i linii technologicznych – osobiście zorganizowałem finansowanie dla 1000+ takich inwestycji. Lubię pomagać ludziom i nie boję się trudnych wyzwań. Działam na rzecz polskich przedsiębiorców. Jestem autorem bloga o leasingu.

Jestem absolwentem Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Kładę nacisk na rozwój, dlatego brałem i nadal biorę udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez m.in. Briana Tracy, Tony Robbinsa, T. Harv Ekera, Mateusza Grzesiaka i in. Zakładałem i współtworzyłem portal najbogatsi.pl.

Kocham sport – ćwiczę crossfit, gimnastykę sportową i jazdę na nartach, w przeszłości pływanie. Uwielbiam jazdę motocyklem, rowerem a ostatnio także monocyklem.

Jestem wytrwały, konsekwentny i optymistycznie patrzę w przyszłość. Kibicuję polskim przedsiębiorcom. Prywatnie mąż i ojciec.

Więcej o mnie możesz dowiedzieć się z tego wywiadu (link).

+48 662 181 124
beata.mazur@leason.pl
Kraków

Beata Mazur

Doradca ds. Leasingu Maszyn

Od ponad 15 lat związana z branżą leasingu. Pracowała m. in w PKO Leasing, Handlowym Leasingu, Getin Leasing, SG Eguipment Finance i Siemens Finance. Specjalistka od leasingu maszyn i linii technologicznych. Zrealizowała też wiele pożyczek leasingowych pod projekty z dotacją unijną. Zdobyte doświadczenie przekuwa w skuteczne pozyskiwanie leasingu na rzecz klientów.

+48 885 053 087
marcin.grochot@leason.pl
Kraków

Marcin Grochot

Doradca ds. Leasingu

Od kilku lat związany z branżą finansową. Skutecznie organizuje leasingi na nowe i używane samochody oraz maszyny i urządzenia o mniejszej wartości. Działa z prędkością błyskawicy. Bardzo obrotny.

DOŁĄCZ DO NAS!

Sprawdź kogo szukamy

Kariera

Kontakt

LEASON – WYGODNY LEASING

+48 508 747 525
biuro@leason.pl
Ul. Fatimska 41a/109,
31-831 Kraków
NIP: 769-200-84-86
REGON: 100550000

Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałeś/aś poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Leason - Wygodny Leasing, os. Szkolne 1/13, 31-975 Kraków, NIP: 7692008486.


Top