Pożyczka pozabankowa może się opłacać! Z czym kojarzą Wam się pożyczki pozabankowe? Z ekstremalnie drogimi chwilówkami? To powszechne, ale niekoniecznie słuszne przekonanie. To także finansowanie, gdzie spłata rozłożona jest do 24 miesięcy a oprocentowanie, mimo, że wyższe od pożyczek bankowych, jest nadal do przyjęcia.

pożyczki pozabankowe

Pożyczka pozabankowa – rodzaje pożyczek

Pożyczki pozabankowe dzielimy na te z zabezpieczeniem oraz bez zabezpieczenia.

.
Pożyczka pozabankowa z zabezpieczeniem

Zabezpieczeniem jest najczęściej nieruchomość a pożyczka jest udzielana do 50% wartości nieruchomości na okres do 24 miesięcy. Oprocentowanie RRSO wynosi około 24%. Finansowanie jest na dowolny cel bez przeprowadzania oceny zdolności kredytowej. Uwaga! Nie tylko firmy mogą otrzymać taką pożyczkę, ale również osoby fizyczne.

.
Pożyczka bez zabezpieczenia

Przy pożyczkach bez zabezpieczenia strona finansująca oczekuje podpisania weksla oraz oświadczenia o dobrowolnym poddaniu się egzekucji. Czas spłaty do 24 miesięcy.
Ciekawostka: O pożyczkę bez zabezpieczenia mogą ubiegać się również rolnicy. Wymagane dokumenty to BIK prywatny oraz faktury za ostatnie 2 lata.

.
Na co można dostać pieniądze z pożyczki pozabankowej?
Zakres jest szeroki, przykładowo: bieżąca działalność, spłata zobowiązań wobec ZUS i US, inwestycje lub ich dokończenie, spłata długów, restrukturyzacja, spłata hipoteki, uniknięcie licytacji komorniczej, opłaty sądowe i wiele innych.
Jak łatwo się domyślić z pożyczek pozabankowych mogą również skorzystać osoby z negatywną historią w BIK.

.
Jeśli szukasz pożyczki pozabankowej skontaktuj się z nami. Współpracujemy w tym zakresie z firmą Money Run oferującą dostęp do ponad 40 źródeł finansowania pozabankowego. Działają z inwestorami oraz funduszami w celu uzyskania jak najkorzystniejszej oferty dla klienta. Dla pośredników Money Run prowadzi grupę na Facebooku “Akademia Pośrednika Finansowego” z poradami, przydatnymi narzędziami, gotowymi plikami do pobrania.

.

Najtańsza pożyczka pozabankowa

Szczególnym rodzajem pożyczki pozabankowej jest pożyczka leasingowa (Co to jest pożyczka leasingowa). Jest to pożyczka celowa na finansowanie środka trwałego – samochodu, maszyny, urządzenia. Stroną finansującą jest firma leasingowa. Zabezpieczeniem jest zastaw na przedmiocie finansowania, cesja z ubezpieczenia oraz weksel z deklaracją wekslową. Spłata rozłożona jest do 5-6 lat a RRSO mieści się w przedziale 3-6%.

Zobacz nasz najnowszy film o pożyczce leasingowej i zasubskrybuj nasz kanał na YouTube:

1

Oferta finansowania Leason

Szukasz korzystnego finansowania? Sprawdź u nas:

Pożyczki leasingowe >>

Leasing samochodowy >>

Leasing maszyn >>

Leasing urządzeń i sprzętu >>

.

Wpisy powiązane tematycznie:

Leasing pozabankowy – najważniejsze informacje

Leasing bez ZUS i US

Leasing bez BIK – jak go dostać? Ile kosztuje?

    5/5 - (6 votes)

    Poprzedni post

    Leasing pozabankowy – kiedy warto? Ile kosztuje? Jakie przedmioty?

    Następny post

    Jak dostać leasing krok po kroku?