Leasing bez karty pobytu. Czy osoby spoza Unii Europejskiej prowadzące w Polsce biznes mogą otrzymać leasing, jeśli nie posiadają polskiego obywatelstwa ani karty pobytu?

Leasing bez karty pobytu

Leasing bez karty pobytu na paszport

Wiele osób z zagranicy mieszka i prowadzi biznesy w Polsce. W szczególności dotyczy to obywateli Ukrainy, ale również z Białorusi, Turcji i innych krajów.

Generalnie rzecz ujmując firmy leasingowe powiązane z bankami udzielają leasingu tylko wtedy, gdy reprezentanci firmy mają ważną kartę pobytu na okres trwania leasingu. Jednakże jest możliwość uzyskania leasingu w co najmniej 2 firmach leasingowych (w tym jednej bankowej), które nie wymagają karty pobytu. Okazujesz wtedy paszport.

W takiej sytuacji leasingobiorca może dostać leasing najczęściej na samochód osobowy lub zestaw: ciągnik siodłowy + naczepa. Trzeba się spodziewać min. 20% wkładu własnego do leasingu. Preferowane są samochody nowe, choć mogą być też lekko używane.

Sam proces oceny oraz dokumenty do leasingu sa takie same, jak dla pozostałych firm. Pokazujesz informacje o kupowanym pojeździe (fv pro forma + wyposażenie i zdjęcia), wypełniasz wniosek leasingowy i załączasz dokumenty finansowe za bieżący i poprzedni rok.

Jeśli chcesz ofertę leasingu bez karty pobytu skontaktuj się z nami i zaznacz, że jej nie posiadasz.

Właściciel, udziałowiec lub prezes z krajów UE

Jeśli właścicielem lub reprezentantem firmy jest obywatel innego kraju Unii Europejskiej to karta pobytu ani polskie obywatelstwo nie jest potrzebne. Możemy zorganizować leasing, jak dla każdej innej firmy.

1

Oferta leasingu Leason

Szukasz dobrej oferty leasingu? Sprawdź u nas:

Leasing samochodów >>

Leasing urządzeń i sprzętu >>

Leasing maszyn >>

1

Wpisy powiązane tematycznie:

Leasing na samochody osobowe

Leasing ciągników siodłowych

Leasing naczep

4.5/5 - (18 votes)

Poprzedni post

Kiedy leasing jest bezpieczny dla leasingobiorcy?

Następny post

Co to jest leasing operacyjny?