This is my archive

List Referencyjny – Barbakan

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG TRANSPORTOWYCH RADIO TAXI „BARBAKAN” SP. Z O.O.

Prezes Zarządu Andrzej Bobusia

Od wczesnego etapy istnienia firmy korzystaliśmy z leasingu przy zakupie samochodów do firmy. Najczęściej są to auta ciężarowe służące do dowozu zakupów oraz szybkich przesyłek kurierskich na terenie Krakowa i okolic, a także samochody dla pracowników centrali firmy. Przez wiele lat korzystaliśmy z oferty Europejskiego Funduszu Leasingowego, gdzie mieliśmy status „złotego klienta”. Wszystko zmieniło się w 2009 roku, gdy trafił do nas właściciel Leason, Pan Mikołaj Łagowski. Miał szerokie spojrzenie na rynek leasingowy i uświadomił nam, że na współpracy z nim możemy wiele zaoszczędzić na opłatach leasingowych.

Pokazał również o ile przepłacaliśmy u naszego dotychczasowego leasingodawcy. Pierwsze umowy z pomocą Leason zawarliśmy jeszcze w 2009 roku i wszystko poszło jak należy. Przy kolejnych było dokładnie tak samo. Firma Leason w 100% sprostała naszym wymaganiom i niejednokrotnie bardzo miło nas zaskoczyła. Przykładowo bez żadnych trudności dostaliśmy leasing na używane Porsche 911 przy zaledwie 5% wkładu własnego czy 11-letni ciągnik rolniczy (jak na standardy firm leasingowych bardzo wiekowy).

Jednakże pełen wachlarz możliwości Leason zobaczyłem przy okazji leasingu specjalistycznego oprogramowania pisanego na indywidualne zamówienie naszej firmy. Nie mogłem uwierzyć gdy dowiedziałem się, że nie wymaga się od nas żadnego wkładu własnego. Miało to znaczenie, gdyż zakup software był kosztowny i wysoki wkład własny mógł w owym czasie odbić się negatywnie na płynności firmy.

Na przestrzeni lat współpracy fachowcy z Leason rekomendowali nam różne firmy leasingowe, w zależności która w danym momencie oferowała najciekawsze lub promocyjne warunki. Wyleasingowane samochody i inne przedmioty przyczyniły się do dalszego rozwoju firmy. Przeprowadzone inwestycje pozwoliły nam utrzymać przewagę technologiczną nad konkurencją z branży taksówkarskiej i zrzeszając kilkuset taksówkarzy pozostać jednym z liderów na wymagającym rynku krakowskim.

Niniejszym listem pragnę gorąco podziękować za dotychczasową, wieloletnią już współpracę. Życzył bym sobie mieć w innych obszarach prowadzenia firmy partnerów równie zaangażowanych i działających profesjonalnie, jak Leason.

List Referencyjny –Jacek Szczepanik

USŁUGI TRANSPORTOWE „K&J”

Jacek Szczepanik

Z usług firmy Leason skorzystałem po raz pierwszy na początku 2015r gdy kupowałem zestaw: ciągnik siodłowy i naczepę. Moja firma funkcjonowała już ponad 2 lata z czego rok w branży transportowej. Równolegle kontynuowałem działalność dostarczania przesyłek kurierskich ale miałem zamiar z niej zrezygnować. Pozyskałem kontrakt na transport międzynarodowy i potrzebowałem powiększyć flotę. Leasing był najkorzystniejszą forma zakupu.

Do Leason trafiłem poprzez program Lyoness. Jako aktywny uczestnik tego programu staram się korzystać z usług i produktów firm w nim zrzeszonych, Przedstawiciel Leason zaproponował mi leasing na dobrych warunkach i błyskawicznie zajął się formalnościami. Dzięki temu odebrałem ciągniki naczepę na czas i mogłem rozpocząć realizację kontraktu na czym mocno mi zależało. Pozwoliło mi to zwiększyć obroty firmy i zatrudnić dodatkowych 2 pracowników.

W ciągu kolejnego roku jeszcze wielokrotnie współpracowaliśmy przy okazji leasingu kolejnych zestawów do firmy. Moja firma dynamicznie się rozwija, pozyskuje kolejne kontrakty na przewóz towarów iw sumie zawarliśmy już 10 umów leasingu. Firma Leason za każdym razem organizuje leasing szybko i na korzystnych warunkach. Oprócz szybkości działania cenię sobie jakość obsługi i dostęp do wielu leasingodawców przy możliwości rozmowy z jedną konkretną osobą, którą znam. Dzięki temu nawet po wyczerpaniu dostępnego limitu na leasing w danym momencie w jednej firmie leasingowej jestem spokojny, że otrzymam leasing w innej. Przedstawiciel Leason sprawdza w której, przedstawia dostępne opcje i na tej podstawie podejmuję świadomą decyzję.

W efekcie naszej współpracy moja firma dynamicznie się rozwinęła i nadal rozwija. Tylko w 2015r zwiększyłem obroty i zatrudnienie prawie 3-krotniel Tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy bez dobrego dostępu do finansowania a Leason organizuje je po mistrzowsku.

List Referencyjny – Kerbi

KERBI S.C.

Bartłomiej Kędzierski

Pod koniec 2015 roku podjąłem decyzję o zakupie nowego automatu tokarskiego CNC. Posiadałem wówczas ok 20 takich maszyn starego typu, ok 30-to letnich, sterowanych krzywkowo a nie numerycznie. Większość z nich jest już mocno wyeksploatowana co stanowi duże utrudnienie podczas wykonywania detali wymagających dużej precyzji. Dodatkowo w 2015 roku moi klienci zwiększyli zamówienia i wydajność starych maszyn zaczęła być niewystarczająca.

Najlepszą ofertę na maszynę (Hanwha XD20H) otrzymałem od firmy MTI z Rybnika i zacząłem starania o sfinansowanie zakupu. Niestety „mój” bank nie był w stanie udzielić mi finansowania. Wyniki za poprzedni rok (2014) były zbyt niskie a procedury kredytowe nie pozwalały uwzględnić o wiele lepszych wyników z bieżącego roku (2015).

Przedstawiciel MTI polecił mi wówczas Pana Łagowskiego, jako kompetentnego brokera leasingowego, z którego usług klienci MTI korzystali już wcześniej. Ja z kolei odpowiedziałem na mailowe ogłoszenie innego pośrednika i czekałem na wyniki pracy dwóch, niezależnie od siebie działających specjalistów.

Pan Mikołaj Łagowski przedstawił jako pierwszy dwie propozycje (konkurent później i tylko jedną) i to właśnie z nim zdecydowałem się współpracować. Dodatkowo poinformował o możliwych „ryzykach” oceny wniosku przy każdej z ofert w odniesieniu do mojej sytuacji. Wiedziałem, że rozmawiam z doświadczonym specjalistą.

Współpraca układała się bardzo dobrze. Przez cały czas, kontaktowaliśmy się wyłącznie telefonicznie i mailowo. Na podstawie przesłanych Panu Mikołajowi dokumentów finansowych otrzymywałem od niego wypełnione wnioski, wystarczyło podpisać. Dzięki temu mogłem skupić się na prowadzeniu firmy zamiast wypełniać dokumenty.

Działania Pana Mikołaja przyniosły upragniony efekt w postaci leasingu na dogodnych warunkach, takich, jak oczekiwałem. Dzięki temu mogłem sfinalizować zakup.

Maszyna pracuje od miesiąca, zastępując 5 starych automatów. Przedstawię skok we wzroście wydajności na prostym przykładzie: stary automat (AWA 10) w trakcie 8h zmiany produkował ok 300 (+-20)szt. detalu. Nowa maszyna w tym samym czasie produkuje 1500 szt. Stare maszyny pracują tylko na 1 zmianę (brak na rynku fachowców potrafiących je obsłużyć), nowa pracuje na 3. Żeby wykonać zamówienie na 6000 szt. detalu miałem zajętą 1 starą maszynę przez cały miesiąc (20 dni roboczych). Nowa tą samą ilość wykonuje w 1 dzień + pierwsza zmiana dnia kolejnego! Wydajność to nie jedyna zaleta nowej maszyny. Jest bardzo precyzyjna oraz pozwala na wykonanie bardziej skomplikowanych detali.

W tym roku mój główny klient zapowiedział zwiększenie zamówień. Bez nowej maszyny z pewnością nie byłbym w stanie sprostać jego wymaganiom, przez co straciłbym część toczonych detali.

Reasumując: współpraca z Panem Mikołajem Łagowskim bardzo pomogła w rozwoju mojej firmy i z pewnością skorzystam ponownie z jego usług.

List Referencyjny – Martex

MARTEX SP. Z O.O.

Prezes Wacław Woliński

Niniejszym listem potwierdzamy wysoką jakość usług świadczonych przez firmę ,,Leason”.

Korzystaliśmy z jej Usług w trakcie leasingowania koparko-ładowarki. Otrzymaliśmy leasing na korzystnych warunkach. Pomimo wyceny, maszynę odebraliśmy już po pięciu dniach od złożenia dokumentów. W czasie tych pięciu dni byliśmy na bieżąco informowani o postępach.

,,Leason” sprawnie wywiązał się z powierzonego zadania, dlatego polecamy tą firmę innym przedsiębiorcom.

List Referencyjny – Monika Jania-Jaworowska

MONIKA JANIA-JAWOROWSKA – LEKARZ STOMATOLOG

Poniższymi kilkoma zadaniami chciałam podziękować za współpracę i profesjonalizm jakim wykazał się Pan  Mikołaj Łagowski w przedstawieniu i sfinalizowaniu oferty kredytowej.

Wszystkie formalności zostały przeprowadzone w krótkim czasie, drogą elektroniczną przesłaliśmy niezbędne dokumenty i w ten sam sposób otrzymaliśmy kilka wersji ofert kredytu.

Podpisanie umowy kredytowej odbyło się w moim gabinecie, do którego w umówionym terminie Pan Mikołaj Łagowski przyjechał osobiście.

Wszystkie formalności zostały załatwione w przeciągu kilku dni, a oferta spełniła moje wymagania.

Dlatego wszystkim zainteresowanym chciałabym polecić usługi Firmy Leason, która jest Firmą solidną i wiarygodną.

List Referencyjny – Lawendowa Kraina

LAWENDOWA KRAINA

Elwira Ślachciak

Potwierdzam wykonanie przez Firmę LEASON usługi związanej z leasingiem zakupionego auta.

Krótki czas realizacji usługi, profesjonalne doradztwo a przede wszystkim duże zaangażowanie podczas wykonywania zlecenia pozwala mi rekomendować Firmę LEASON jako firmę bardzo profesjonalną i rzetelną.

Warto podkreślić, że firma LEASON umożliwiła załatwienie wszystkich formalności niezbędnych do podpisania umowy drogą elektroniczną.

Rekomenduję firmę LEASON i polecam jako znającą przedmiot działania i profesjonalnie przygotowaną do świadczonych usług w swojej dziedzinie.

Jako świadomy uczestnik programu Lyoness i jednocześnie Partner Handlowy, przykładam dużą wagę do realizowania zakupów poprzez Lyoness, a firma LEASON w pełni mi to umożliwiła.

List Referencyjny – Prom

P.U.H. „PROM” SP. Z O.O.

Prezes Zarządu Rafał Krawczyk

W kwietniu w imieniu P.U.H PROM Sp. z o.o. wystąpiłem z zapytaniem do firmy LEASON o możliwość leasingu na samochód dostawczy.

Dosłownie w kilka godzin dostałem odpowiedź dotyczącą możliwości i warunków tegoż leasingu. Po wybraniu modelu samochodu i przesłaniu faktury do firmy Leason, pozytywną decyzję leasingu otrzymałam tego samego dnia.

Następnie po podpisaniu dokumentów, wszystkim czynności związane z załatwieniem, przesyłaniem dokumentów do salonu odbywały się w błyskawicznym tempie.

Nawet przedstawiciele handlowi salonu byli zdziwieni szybkością i super ofertą jaką przedstawiła Firma Leason a przede wszystkim Pan Mikołaj Łagowski.

Jeszcze raz dziękuję za profesjonalizm i życzliwość .

Z całą odpowiedzialnością i serdecznie polecam firmę LEASON.

List Referencyjny – Wega

P.P.H.U. WEGA

Juliusz Świtalski

Oferta firmy LEASON trafiła do nas mailem w bardzo dobrym momencie. Byliśmy w trakcie zakupu centrum obróbczego drewna. Maszyna nie była nowa, więc mieliśmy kłopot z jej sfinansowaniem, ponieważ banki i firmy leasingowe mają pewne ograniczenia w finansowaniu używanego sprzętu. Właściciel firmy LEASON pomógł nam znaleźć firmę, dla której nasze warunki nie były problemem. Cena jaką nam zaproponowano była dla nas korzystna biorąc pod uwagę nietypowe przedsięwzięcie. Pan Mikołaj Łagowski pomógł nam również wynegocjować inne warunki umowy, które dla firmy leasingowej nie były standardowe.

Warto podkreślić, że wszelkie formalności, oprócz podpisania umowy, załatwialiśmy drogą mailową. Pan Mikołaj Łagowski interesował się przebiegiem przedsięwzięcia także po podpisaniu umowy.

Myślę, że nasz kontakt zostanie podtrzymany i jeżeli będzie jeszcze taka okazja chętnie skorzystamy z usług firmy LEASON.

List Referencyjny – Polski Druk

POLSKI DRUK SP. Z O.O.

Prezes Zarządu Jaromir Guła

Niniejszym listem potwierdzamy, że korzystaliśmy z usług firmy Leason przy zakupie maszyny do naszej firmy.

Mieliśmy określone oczekiwania wobec warunków leasingu, które chcieliśmy uzyskać. Przedstawiciel zapoznał się z nimi i pomógł je doprecyzować, zebrał niezbędne informacje i przygotował wniosek.

Ostatecznie uzyskane warunki były korzystniejsze od propozycji konkurencyjnych firm i spełniły nasze oczekiwania.

Dodatkowo, jako Partner Handlowy Lyoness, przykładamy dużą wagę do realizowania zakupów poprzez system Lyoness, a Leason to umożliwia. Mając na uwadze ten fakt, a także uzyskane warunki leasingu wyrażamy zadowolenie z wyboru tej firmy i polecamy jej usługi innym.

List Referencyjny – Destroy

DESTROY

mgr inż. Waldemar Olszański

Niniejszym listem potwierdzam wysoką jakość usług świadczonych przez firmę „Leason”.

Firma pomogła mi zorganizować finansowanie samochodu leasingiem. Skorzystałem z jej usług, ponieważ zaproponowała znacznie ciekawsze warunki leasingu, niż konkurencja oraz jest partnerem handlowym Lyoness. Firmę cechuje dbałość o szczegóły, kulturalna obsługa i dobre rozeznanie na rynku leasingu. Doradca na bieżąco informował o kolejnych krokach.

Co istotne, cały proces odbył się zdalnie – moja firma mieści się we Wrocławiu, Leason w Krakowie. Dokumenty przesyłałem elektronicznie, szczegóły ustalaliśmy telefonicznie lub mailowo, a umowę podpisałem w oddziale firmy leasingowej we Wrocławiu w umówionym wcześniej terminie. Korzyści Lyoness zostały naliczone. ok 2 tygodnie po odbiorze samochodu, o czym zostałem wcześniej poinformowany.

Biorąc powyższe pod uwagę jestem zadowolony z jakości usług świadczonych przez Leason i w przyszłości chętnie skorzystam ponownie. Polecam tą firmę innym, a w szczególności uczestnikom wspólnoty Lyoness.

List Referencyjny – Deal

PLEXOMANIA

Właściciel Firmy Tomasz Kamiński

W sierpniu 2011r. braliśmy w leasing maszynę do firmy. Wystąpiliśmy z zapytaniem o ofertę leasingu do naszego banku, którego klientem jesteśmy od wielu lat. Równocześnie wysłaliśmy zapytanie do firmy Leason oraz jeszcze jednej firmy leasingowej.

Wkrótce skontaktował się z nami przedstawiciel firmy Leason, wypytał o sytuację w firmie oraz preferowane warunki leasingu. Następnie przedstawił oferty 2 firm leasingowych, dołączając do każdej informację z opisem firmy i jej mocnymi stronami. Oferty były tanie i zdecydowanie na korzystniejszych warunkach, niż oferowała konkurencja. Dodatkowo otrzymaliśmy wsparcie w trakcie negocjowania zapisów umowy leasingu.

W trakcie oceny wniosku byliśmy na bieżąco z sytuacja, a po podpisaniu umowy kontakt był podtrzymywany. Maszynę odebraliśmy w ustalonym terminie, a cały proces załatwiania leasingu był przyjemny i niezbyt absorbujący czasowo. Duży wpływ na to miała postawa doradcy, który, pomimo młodego wieku, był nie tylko bardzo dobrze zorientowany w procedurach i wymaganiach poszczególnych firm leasingowych, ale też wykazał się dużym zaangażowaniem i w prosty sposób potrafił wyjaśnić skomplikowane rzeczy.

Mając powyższe na uwadze cieszymy się, że wzięliśmy leasing za pośrednictwem firmy Leason i zdecydowanie polecamy ją innym, a w przyszłości z pewnością skorzystamy ponownie z jej usług.

List Referencyjny – Maria Czachlewska

MARIA CZACHLEWSKA – AGENT UBEZPIECZENIOWY

Niniejszym listem pragnę podziękować i udzielić referencji firmie Leason.

Leasing został przyznany w ciągu kilku godzin od przedłożenia dokumentów, a umowa podpisana i uruchomiona dzień później. Było to możliwe dzięki dobrej orientacji na rynku leasingu i znajomości procedur przez przedstawiciela Pana Mikołaja Łagowskiego.

Z całą odpowiedzialnością polecam firmę Leason innym przedsiębiorcom, jako rzetelnego partnera w biznesie wyróżniającego się profesjonalizmem, błyskawicznym działaniem i wysokim poziomem obsługi.

List Referencyjny – Edificator

EDIFICATOR SP. Z O.O.

V-ce Prezes Zarządu Leszek Mańkowski

Niniejszym potwierdzam wysokie kompetencje firmy „Leason”, która profesjonalnie pomogła nam w organizacji korzystanego finansowania naszych inwestycji w maszyny i samochody.

Firmę „Leason” cechuje szybkie i sprawne działanie, dbałość o szczegóły, stuprocentowa skuteczność i dobra obsługa posprzedażowa. W trakcie szybkich procedur leasingowych byliśmy na bieżąco informowani o postępach, a formalności zostały ograniczone do minimum. Dzięki dużej wiedzy i szerokiemu rozeznaniu na rynku przedstawiciel firmy doradził optymalne rozwiązania i przedstawił do wyboru najkorzystniejsze oferty, dzięki którym zawarliśmy optymalne umowy.

Wszystko to sprawiło, że współpraca z firmą „Leason” bez zastrzeżeń spełniła nasze oczekiwania. Dlatego gorąco polecamy ją, jako godnego zaufania partnera w organizacji optymalnego finansowania inwestycji.