PLEXOMANIA

Właściciel Firmy Tomasz Kamiński

W sierpniu 2011r. braliśmy w leasing maszynę do firmy. Wystąpiliśmy z zapytaniem o ofertę leasingu do naszego banku, którego klientem jesteśmy od wielu lat. Równocześnie wysłaliśmy zapytanie do firmy Leason oraz jeszcze jednej firmy leasingowej.

Wkrótce skontaktował się z nami przedstawiciel firmy Leason, wypytał o sytuację w firmie oraz preferowane warunki leasingu. Następnie przedstawił oferty 2 firm leasingowych, dołączając do każdej informację z opisem firmy i jej mocnymi stronami. Oferty były tanie i zdecydowanie na korzystniejszych warunkach, niż oferowała konkurencja. Dodatkowo otrzymaliśmy wsparcie w trakcie negocjowania zapisów umowy leasingu.

W trakcie oceny wniosku byliśmy na bieżąco z sytuacja, a po podpisaniu umowy kontakt był podtrzymywany. Maszynę odebraliśmy w ustalonym terminie, a cały proces załatwiania leasingu był przyjemny i niezbyt absorbujący czasowo. Duży wpływ na to miała postawa doradcy, który, pomimo młodego wieku, był nie tylko bardzo dobrze zorientowany w procedurach i wymaganiach poszczególnych firm leasingowych, ale też wykazał się dużym zaangażowaniem i w prosty sposób potrafił wyjaśnić skomplikowane rzeczy.

Mając powyższe na uwadze cieszymy się, że wzięliśmy leasing za pośrednictwem firmy Leason i zdecydowanie polecamy ją innym, a w przyszłości z pewnością skorzystamy ponownie z jej usług.

Referencje Deal