USŁUGI TRANSPORTOWE „K&J”

Jacek Szczepanik

Z usług firmy Leason skorzystałem po raz pierwszy na początku 2015r gdy kupowałem zestaw: ciągnik siodłowy i naczepę. Moja firma funkcjonowała już ponad 2 lata z czego rok w branży transportowej. Równolegle kontynuowałem działalność dostarczania przesyłek kurierskich ale miałem zamiar z niej zrezygnować. Pozyskałem kontrakt na transport międzynarodowy i potrzebowałem powiększyć flotę. Leasing był najkorzystniejszą forma zakupu.

Do Leason trafiłem poprzez program Lyoness. Jako aktywny uczestnik tego programu staram się korzystać z usług i produktów firm w nim zrzeszonych, Przedstawiciel Leason zaproponował mi leasing na dobrych warunkach i błyskawicznie zajął się formalnościami. Dzięki temu odebrałem ciągniki naczepę na czas i mogłem rozpocząć realizację kontraktu na czym mocno mi zależało. Pozwoliło mi to zwiększyć obroty firmy i zatrudnić dodatkowych 2 pracowników.

W ciągu kolejnego roku jeszcze wielokrotnie współpracowaliśmy przy okazji leasingu kolejnych zestawów do firmy. Moja firma dynamicznie się rozwija, pozyskuje kolejne kontrakty na przewóz towarów iw sumie zawarliśmy już 10 umów leasingu. Firma Leason za każdym razem organizuje leasing szybko i na korzystnych warunkach. Oprócz szybkości działania cenię sobie jakość obsługi i dostęp do wielu leasingodawców przy możliwości rozmowy z jedną konkretną osobą, którą znam. Dzięki temu nawet po wyczerpaniu dostępnego limitu na leasing w danym momencie w jednej firmie leasingowej jestem spokojny, że otrzymam leasing w innej. Przedstawiciel Leason sprawdza w której, przedstawia dostępne opcje i na tej podstawie podejmuję świadomą decyzję.

W efekcie naszej współpracy moja firma dynamicznie się rozwinęła i nadal rozwija. Tylko w 2015r zwiększyłem obroty i zatrudnienie prawie 3-krotniel Tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy bez dobrego dostępu do finansowania a Leason organizuje je po mistrzowsku.

Referencje Jacek Szczepanik