3
Kwi

VAT od odsetek w leasingu finansowym, operacyjnym i pożyczce leasingowej

Czy w leasingu finansowym i operacyjnym doliczany jest VAT od odsetek? A może przysługuje tu zwolnienie na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 38 ustawy o VAT? Jak to wygląda w przypadku pożyczki leasingowej?   VAT od odsetek w leasingu operacyjnym Tu sprawa jest prosta. Leasing operacyjny definiowany jest jako usługa w świetle przepisów o VAT. Podlega zawsze stawce VAT
Czytaj więcej
Top